header

Půlmaratón s Danielem

Půlmaratón s Danielem

Inspirativní rozhovor s mladým aktivním sportovcem, těžkým hemofilikem Danielem

Vítejte u dalšího dílu podcastu Liberate Life, dnes máme pro vás něco speciálního. Připravte se na rozhovor s Danielem, mladým sportovcem, který žije naplno i přesto, že má hemofilii. Nedá si říct a jeho příběh je plný sportu, síly a dobré nálady! Rozhovor vede jako obvykle náš zkušený moderátor Michal Bereň.

Daniel nám otevřeně vypráví, jak to celé zvládá – včetně půlmaratonu, a to vše s nemocí, která by mnohé z nás mohla snadno zastavit. Povídáme si o tom, jak se s hemofilií dá žít naplno, jaké to je, když máte chuť zkoušet nové věci a jak důležitá je podpora od rodiny a přátel.

Tento rozhovor je plný inspirace i silných momentů, které mohou pomoci nejen lidem žijícím s hemofilií, ale všem, kteří čelí životním výzvám. Nechte se unést příběhem, který vám ukáže, že limity jsou jen v naší hlavě a že pravá síla pochází z vnitřní odvahy čelit neznámému.

Nenechte si ujít tento díl a poslechněte si, jak Daniel překonává své hranice a inspiruje nás všechny, abychom žili život bez omezení.

Tento i předchozí díly podcastu Na vlastní žíly jsou dostupné také na SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts i České podcasty. Přejeme příjemný poslech!

Napadá vás zajímavé téma, o kterém byste se chtěli dozvědět více? Máte tip na hosta, který má k hemofilii co říct? Pak nás kontaktujte na e-mailové adrese podcasty@darylbm.cz.

thumbnail

NP-33184, březen 2024