podcast

Podcast s Urošem Brezavščekem

Podcast s Urošem Brezavščekem

Hledáte pořádnou dávku motivace, díky které začnete myslet pozitivně? Potřebujete získat novou energii? Seznamte se s jedním z předních ambasadorů projektu Liberate Life Urošem Brezavščekem.

Jednatřicetiletý Uroš pochází ze Slovinska a trpí těžkou hemofilií A. Přesto je velice aktivní a plní si své sny. Jeho největším životním cílem je výstup na slovinskou horu Krn (2 244 m). Uroš dělá všechno pro to, aby navzdory onemocnění tuto výzvu pokořil a ukázal, že hemofilie není nepřekonatelnou překážkou.

Nabízíme vám k poslechu dva podcasty v anglickém jazyce, ve kterých se Uroš zabývá příčinami spontánního krvácení nebo zranění, které ke krvácení vedlo. Lze se jim vyhnout? A můžete udělat něco, abyste krvácení zcela zabránili? Odpovědi na tyto otázky najdete v podcastu č. 2.

Pokud vás zajímá, proč je důležité mít správně nastavenou mysl, doporučujeme k poslechu podcast č. 5. V něm vám Uroš prozradí, jak může dobré mentální nastavení pozitivně ovlivňovat váš život. A mnohem více. Pokud vás Uroš správně namotivoval a jste připraveni se pustit do vlastních výzev, navštivte předtím lékaře a o svých plánech se s ním poraďte. Nezapomeňte, že je důležité mít svůj zdravotní stav vždy pod kontrolou.

Uros

Uroš Brezavšček

NP-15329, březen 2021